Dla grup

Wszystkie techniki rękodzieła wykorzystywane na naszych warsztatach sprzyjają rozwojowi małej motoryki (zdolności manualnych), wyobraźni i skupianiu uwagi. Dodatkowo poszczególne zajęcia wyposażają uczestników w nowe, niecodzienne umiejętności, sprzyjające podnoszeniu samooceny i ułatwiające dalszy rozwój artystyczno-rękodzielniczy.

Większość czynności wykonywanych przez uczestników na naszych zajęciach sprzyja  zabrudzeniu , prosimy więc wziąć to pod uwagę i ubrać ich i siebie tak, by nie stresować niepotrzebnymi ograniczeniami.

Koszty warsztatów wyceniamy zawsze indywidualnie w zależności od wielkości i wieku grupy, wykorzystywanych materiałów, czasu trwania warsztatów czy miejsca. Są to dla nas kwestie otwarte i z całą pewnością znajdziemy porozumienie. Warsztaty zazwyczaj prowadzimy w naszej pracowni, ale możemy zorganizować je również u Państwa. 

4-6-lat

Grupy 4-6 lat

Warsztaty rzemieślnicze w Pracowni PoWoli szczególnie wpływają na rozwój małej motoryki, pozwalają wyzwolić dzieciom ich uczucia i odkrywać nowe zdolności.

7-9

Grupy 7-9 lat

Dzięki warsztatom i pracy manualnej z pomocą naszych wykładowców dzieci odkryją nowe zainteresowania i potrenują cierpliwość i jej znaczenie w procesie twórczym.

do-16

Grupy 10-16 lat

Starsze dzieci i młodzież znajdą niespotykaną radość w przygotowaniu ceramiki, robieniu zabawek czy filcowaniu. Poczują moc wspólnej pracy dla stworzenia własnego dzieła.

dorosli

Grupy dorosłe

Warsztaty rękodzieła w Pracowni PoWoli będą dla Was doskonałą okazją do integrowania się, odkrywania coraz szerszych horyzontów i kreatywnego wypoczynku.